Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада!» в Донецькій області

З 19 по 21 червня 2019 року Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!», організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою», проводить  публічні заходи в Донецькій області.

Інформаційна кампанія «Я – Громада!» пройде у 39 населених пунктах у різних областях України. Вона має на меті інформувати населення про реформу децентралізації та її аспекти, зокрема, у сфері освіти та охорони здоров’я, підвищити обізнаність громадськості щодо її сутності, продемонструвавши найкращі практики вже існуючих об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а також заохотити громадян ставати агентами змін.

У Донецькій області заходи кампанії пройдуть у Нікольському, Мангуші та Покровському.

19 червня 2019, Нікольське

Що? Публічна дискусія «Об’єднані громади: успіхи, реалії та виклики у контексті Нового етапу реформи децентралізації».

Де? Зала засідань районної ради.

Коли? 17.00 – 19.00 (початок реєстрації о 16.30).

До участі у заході запрошуються представники сільських та міських рад, соціальних та комунальних служб, фермери, підприємці (включаючи великий бізнес), лідери молодіжних груп і організацій, шкільного самоврядування, активісти громадських організацій та ЗМІ.

20 червня 2019, Мангуш

Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації»

Де? Площа біля РБК

Коли? 17.00-21.00

До участі запрошуються мешканці Мангуша та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

21 червня 2019, Покровське

Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації».

Де? б-р Андрющенка.

Коли? 16.00-20.00.

До участі запрошуються мешканці Покровського та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

Наступний етап всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – Громада!» проходитиме у Міловому, Старобельську та Містках в Луганській області!

Додаткова інформація на сайті 

Контакти для медіа:

Наталія Крамар, менеджер проекту «Я – Громада!» 

тел.: (050) 984 62 46

nataliya.k@actionprgroup.com