Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада!» в Луганській області

З 22 по 24 червня 2019 року Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!», організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою», проводить свої публічні заходи в Луганській області.

Інформаційна кампанія «Я – Громада!» охопить 39 населених пунктів у різних областях України. Вона має на меті інформувати населення про реформу децентралізації та її аспекти, зокрема, у сфері освіти та охорони здоров’я, підвищити обізнаність громадськості щодо її сутності, продемонструвавши найкращі практики вже існуючих об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а також заохотити громадян стати агентами змін.

У Луганській області кампанія проходитиме у Міловому, Старобельську та Містках.

22 червня 2019, Мілове

Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації»

Де? Міловський РБК

Коли? 16.00-20.00

До участі запрошуються всі мешканці Мілового та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

23 червня 2019, Старобельськ

Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації»

Де? Парк культури та відпочинку

Коли? 16.00-20.00

До участі запрошуються всі мешканці Старобельська та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

24 червня 2019, Містки, Сватівський район

Що? Публічна дискусія «Об’єднання громади: успіхи, реалії та виклики у контексті Нового етапу реформи децентралізації».

Де? Будинок Культури, вул. Миру, 13

Коли? 17.00 – 19.00 (початок реєстрації об 16.30).

До участі у заході запрошуються представники сільських та міських рад, соціальних та комунальних служб, фермери, підприємці (включаючи великий бізнес), лідери молодіжних груп і організацій, шкільного самоврядування, активісти громадських організацій та ЗМІ.

Наступний етап всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – Громада!» проходитиме у Христинівці в Червкаській області!

Додаткова інформація на сайті 

Контакти для медіа:

Наталія Крамар, менеджер проекту «Я – Громада!» 

тел.: (050) 984 62 46

nataliya.k@actionprgroup.com