Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада!» на Черкащині

26 червня 2019 року Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!», організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою», проводить свої публічні заходи в Черкаській області.

Інформаційна кампанія «Я – Громада!» охопить 39 населених пунктів у різних областях України. Вона має на меті інформувати населення про реформу децентралізації та її аспекти, зокрема, у сфері освіти та охорони здоров’я, підвищити обізнаність громадськості щодо її сутності, продемонструвавши найкращі практики вже існуючих об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а також заохотити громадян стати агентами змін.

У Черкаській області кампанія проходитиме у Христинівці.

26 червня 2019, Христинівка

Що? Публічна дискусія «Об’єднання громади: успіхи, реалії та виклики у контексті Нового етапу реформи децентралізації».

Де? Зал засідань Будинку Рад

Коли? 12.00 – 14.00 (початок реєстрації об 11.30).

До участі у заході запрошуються представники сільських та міських рад, соціальних та комунальних служб, фермери, підприємці (включаючи великий бізнес), лідери молодіжних груп і організацій, місцевого самоврядування, активісти громадських організацій та ЗМІ.

Наступний етап всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – Громада!» проходитиме у Сахновщині, Шевченковому та Дворічній в Харківській області!

Додаткова інформація на сайті 

Контакти для медіа:

Наталія Крамар, менеджер проекту «Я – Громада!» 

тел.: (050) 984 62 46

nataliya.k@actionprgroup.com