Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада!» на Харківщині

З 27 по 29 червня 2019 року Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!», організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою», проводить публічні заходи в Харківській області.

Інформаційна кампанія «Я – Громада!» пройде у 39 населених пунктах у різних областях України. Вона має на меті інформувати населення про реформу децентралізації та її аспекти, зокрема, у сфері освіти та охорони здоров’я, підвищити обізнаність громадськості щодо її сутності, продемонструвавши найкращі практики вже існуючих об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а також заохотити громадян ставати агентами змін.

У Харківській області заходи кампанії пройдуть у Сахновщині, Шевченковому та Дворічній

27 червня 2019, Сахновщина

Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації»

Де? Центральна алея парку

Коли? 17.00 – 21.00 

До участі запрошуються мешканці Сахновщини та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

28 червня 2019, Шевченкове

Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації»

Де? Районний будинок культури, вул. Лермонтова

Коли? 17.00-21.00

До участі запрошуються мешканці Шевченкового та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

29 червня 2019, Дворічна

Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації».

Де? Вул. Слобожанскька,8

Коли? 16.00-20.00.

До участі запрошуються мешканці Дворічної та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

Наступний етап всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – Громада!» проходитиме у Котельві та Заводському в Полтавській області!

Додаткова інформація на сайті 

Контакти для медіа:

Наталія Крамар, менеджер проекту «Я – Громада!» 

тел.: (050) 984 62 46

nataliya.k@actionprgroup.com