Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада!» в Полтавській області

З 30 червня по 1 лиипня 2019 року Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!», організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою», проводить публічні заходи в Полтавській області.

Інформаційна кампанія «Я – Громада!» пройде у 39 населених пунктах у різних областях України. Вона має на меті інформувати населення про реформу децентралізації та її аспекти, зокрема, у сфері освіти та охорони здоров’я, підвищити обізнаність громадськості щодо її сутності, продемонструвавши найкращі практики вже існуючих об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а також заохотити громадян ставати агентами змін.

У Полтавській області заходи кампанії пройдуть у Котельві та Заводському.

30 червня 2019, Котельва

Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації»

Де? Площа біля будинку культури

Коли? 16.00-20.00

До участі запрошуються мешканці Котельви та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

01 липня 2019, Чутове

Що? Публічна дискусія «Об’єднані громади: успіхи, реалії та виклики у контексті Нового етапу реформи децентралізації».

Де? актова зала РДА (вул. Центральна 4)

Коли? 12.00 – 14.00 (початок реєстрації о 11.30).

До участі у заході запрошуються представники сільських та міських рад, соціальних та комунальних служб, фермери, підприємці (включаючи великий бізнес), лідери молодіжних груп і організацій, шкільного самоврядування, активісти громадських організацій та ЗМІ.

Наступний етап всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – Громада!» проходитиме у Черняхові та Ружині в Житомирській області!

Додаткова інформація на сайті 

Контакти для медіа:

Наталія Крамар, менеджер проекту «Я – Громада!» 

тел.: (050) 984 62 46

nataliya.k@actionprgroup.com