Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада!» в Житомирській області

З 04 по 05 липня 2019 року Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!», організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою», проводить публічні заходи в Житомирській області.

Інформаційна кампанія «Я – Громада!» пройде у 39 населених пунктах у різних областях України. Вона має на меті інформувати населення про реформу децентралізації та її аспекти, зокрема, у сфері освіти та охорони здоров’я, підвищити обізнаність громадськості щодо її сутності, продемонструвавши найкращі практики вже існуючих об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а також заохотити громадян ставати агентами змін.

У Житомирській області заходи кампанії пройдуть у Черняхові та Ружині.

04 липня 2019, Черняхів

Що? Публічна дискусія «Об’єднані громади: успіхи, реалії та виклики у контексті Нового етапу реформи децентралізації».

Де? Конференц-зал райвідділу освіти (вул. Майдан Рад 2)

Коли? 12.00 – 14.00 (початок реєстрації о 11.30).

До участі у заході запрошуються представники сільських та міських рад, соціальних та комунальних служб, фермери, підприємці (включаючи великий бізнес), лідери молодіжних груп і організацій, шкільного самоврядування, активісти громадських організацій та ЗМІ 

05 липня 2019, Ружин

Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації»

Де? Площа біля селищної ради

Коли? 17.00-21.00

До участі запрошуються мешканці Ружина та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

Наступний етап всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – Громада!» проходитиме у Віньківцях в Хмельницькій області!

Додаткова інформація на сайті 

Контакти для медіа:

Наталія Крамар, менеджер проекту «Я – Громада!» 

тел.: (050) 984 62 46

nataliya.k@actionprgroup.com