Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада!» в Чернівецькій області

07 липня 2019 року Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!», організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою», проводить публічні заходи в Чернівецькій області.

Інформаційна кампанія «Я – Громада!» пройде у 39 населених пунктах у різних областях України. Вона має на меті інформувати населення про реформу децентралізації та її аспекти, зокрема, у сфері освіти та охорони здоров’я, підвищити обізнаність громадськості щодо її сутності, продемонструвавши найкращі практики вже існуючих об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а також заохотити громадян ставати агентами змін.

У Чернівецькій області заходи кампанії пройдуть у Кельменцях.

07 липня 2019, Кельменці

Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації»

Де? Площа Героїв Небесної сотні

Коли? 16.00-20.00

До участі запрошуються мешканці Кельменців та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

Ось і добігла до свого завершення всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада!» Дякуємо всім за аткивну участь та підтримку! 

Залишаємось на зв’язку!

Контакти для медіа:

Наталія Крамар, менеджер проекту «Я – Громада!» 

тел.: (050) 984 62 46

nataliya.k@actionprgroup.com