Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада!» на Львівщині

30-31 травня 2019 року Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!», організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою», проводить свої публічні заходи на Львівщині.

Інформаційна кампанія «Я – Громада!» охопить 39 населених пунктів у різних областях України. Вона має на меті інформувати населення про реформу децентралізації та її аспекти, зокрема, у сфері освіти та охорони здоров’я, підвищити обізнаність громадськості щодо її сутності, продемонструвавши найкращі практики вже існуючих об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а також заохотити громадян стати агентами змін.

У Львівській області кампанія проходитиме у Глинянах та Яворові.

30 травня 2019, Глиняни

Що? Публічна дискусія «Об’єднання громади: успіхи, реалії та виклики у контексті нового етапу реформи децентралізації».

Де? НВК “Мозаїка” (вул. Шевченка, 36)

Коли? 16.00-18.00 (реєстрація починається о 15.30).

До участі у заході запрошуються представники сільських та міських рад, представники соціальних та комунальних служб, фермери та підприємці (у тому числі великі), керівники молодіжних груп (організацій, шкільне самоврядування), представники громадських, зокрема місцевих, організацій та медіа.

31 травня 2019, Яворів

Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації»

Де? Площа Ринок

Коли? 16.00-20.00

До участі запрошуються всі мешканці Яворова та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

Наступний етап всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – Громада!» проходитиме у Мізочі та Великих Межирічах у Рівненській області!

Додаткова інформація на сайті

Контакти для медіа:

Наталія Крамар, менеджер проекту «Я – Громада!»

тел.: (050) 984 62 46

nataliya.k@actionprgroup.com