Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада!» у Рівненській області

01 – 02 червня 2019 року Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – громада!», організована спільними зусиллями Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми «U-LEAD з Європою», проводить свої публічні заходи в Рівненській області.

Інформаційна кампанія «Я – Громада!» охопить 39 населених пунктів у різних областях України. Вона має на меті інформувати населення про реформу децентралізації та її аспекти, зокрема, у сфері освіти та охорони здоров’я, підвищити обізнаність громадськості щодо її сутності, продемонструвавши найкращі практики вже існуючих об’єднаних територіальних громад (ОТГ), а також заохотити громадян стати агентами змін.

У Рівненській області кампанія проходитиме у Мізочі та Великих Межирічах.

01 червня 2019, Мізоч

Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації»

Де? Мізоцький будинок школярів та молоді (вул. Тараса Якимчука 18)

Коли? 14.00-18.00

До участі запрошуються всі мешканці Мізоча та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

02 червня 2019, Великі Межирічі

Що? Публічний захід «Містечко Децентралізації»

Де? Площа біля Будинку культури

Коли? 14.00-18.00

До участі запрошуються всі мешканці Великих Межирічей та наближених населених пунктів, фахівці з питань децентралізації, охорони здоров’я, освіти, навколишнього середовища та спорту, місцеві органи влади, журналісти. Програма включає тематичну інформацію, дискусії, інтерактивні ігри, експертні поради, розваги, квест.

Наступний етап всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – Громада!» проходитиме у Яготині, Ракитному та Василькові у Київській області!

Додаткова інформація на сайті

Контакти для медіа:

Наталія Крамар, менеджер проекту «Я – Громада!»

тел.: (050) 984 62 46

nataliya.k@actionprgroup.com