Про кампанію

Містечко децентралізації облаштоване для кожної родини. Тому приходьте з рідними та друзями, запрошуйте сусідів та колег, адже час проведений разом і з користю робить нас згуртованими та сильними!

В «інфраструктурі» нашого Містечка буде можливість відпочити дітям і дорослим: взяти участь у спортивних змаганнях та квестах, отримати нагороду за участь у конкурсах, відвідати уроки творчості та екологічні лекції.

Переконані, що тема екології є безумовно надважливою, і вас зацікавлять прості кроки для захисту довкілля, які можна робити вже сьогодні. Ми також хочемо почути і про ваш екологічний досвід.

Ми разом із вами:

  • побачимо зміни, які відбулись завдяки реформі децентралізації, наведемо і обговоримо факти, кейси, практики з життя, досягнення й складні питання;
  • дізнаємось, як кожен з нас може долучитися до громадського, економічного, культурного життя своєї громади, розкрити власні здібності, стати успішним і сприяти її розвиткові;
  • дізнаємося більше про шлях українських громад до об’єднання і про їхню успішну розбудову;
  • проведемо призові вікторини, конкурси, квести;
  • створимо фрагмент пазлу «Я тут живу!», а наприкінці проекту об’єднаємо 25 фрагментів у креативну карту України.

Кампанія є частиною Програми “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією.